Savola Gıda, International Business Excellence Awards tarafından ödüle layık görüldü

Faaliyet gösterdiği bölgede sektörün lider konumunda olan Savola Gıda, dünyanın her yerinden iş mükemmelliğini tanımlamak üzere düzenlenen International Business Excellence Awards’da Food&Beverage kategorisinde ödüllendirildi.

Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi Savola Gıda, başarısını uluslararası arenalarda kazandığı ödüller ile kanıtlamaya devam ediyor. 23-24 Nisan’da Dubai’de gerçekleşen ödül töreninde jüri değerlendirmesinin ardından Food & Beverage (Yiyecek & İçecek) kategorisinde ödüle layık görülen Savola Gıda, kendi alanında dünyanın en başarılı şirketleri arasında kazandığı bu ödül ile mükemmelliğini bir kez daha kanıtlamış oldu. İş mükemmelliğinin ödül kazanan firmalar arasında yer almak en büyük etken olduğu International Business Excellence Awards’da 34 farklı kategoriden aday olunabiliyor.

Türkiye’nin lider sıvı yağ markalarının sahibi olan Savola Gıda’nın çatısı altında; Yudum, Sırma, Egemden, Cielo ve Brillo markaları yer alıyor. Sıvı yağ pazarındaki başarısının yanı sıra uzun yıllardır Türkiye’de zeytinyağı üretiminde en uzman kurumlardan biri olan ve ülkenin en büyük markalı zeytinyağı ihracatçısı konumunda olan Savola Gıda, bunların yanı sıra Yudum ve Sırma markaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üretiyor.

Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123
İstanbul TR, 34746 Ataşehir/İstanbul
T: +(90) 216 578 68 00
F: +(90) 216 573 66 34
0850 622 39 36
savolainfo@savola.com
Harita için tıklayınız
YUKARI