Ramazan ayının en lezzetli sofraları Yudum’dan

Türkiye’nin en sevilen lider sıvıyağ markası Yudum, herkesin bir arada olduğu geleneksel iftar sofralarına lezzet katacak.

Lezzet yolcuğuna 30 sene önce Ayvalık’ta başlayan ve başarıları ile Türkiye’nin en sevilen lider sıvıyağ markası olan Yudum, üstün kalite anlayışıyla ürünlerini sofralara taşımaya devam ediyor. Birlik ve beraberliğin en güzel şekilde hissedildiği ve sık sık misafirlerin ağırlandığı Ramazan ayında da mutfakların vazgeçilmezi olacak olan Yudum ile hazırlanan yemekler sofraları şenlendirecek.

Geleneksel iftar sofralarınıza lezzet katın!

Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden kızartmalar için özel olarak üretilen Yudum Kızartma Ustası, ısıya dayanıklı yapısıyla kızartmaların hem çok lezzetli hem de hafif olmasını sağlıyor. Kızartılan yemeğin, yağı daha az çekip yumuşamadan diri kalmasını sağlayan Yudum Kızartma Ustası ile birbirinden lezzetli börekler ve patates kızartmaları iftar sofralarınızı şölene dönüştürecek. “Hafiflik” hissi ile özdeşen Yudum Ayçiçek Yağı ise geleneksel yemeklerinizle  damaklarda unutulmaz bir tat bırakmanızı sağlayacak.

Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123
İstanbul TR, 34746 Ataşehir/İstanbul
T: +(90) 216 578 68 00
F: +(90) 216 573 66 34
0850 622 39 36
savolainfo@savola.com
Harita için tıklayınız
YUKARI