İftar sofraları “Egemden” ile hem sağlıklı hem de çok leziz

Zeytinin memleketi Ege’den elde edilen hasatlarla üretilen Egemden zeytinyağı; kalitesi ve kendine has kokusu ile iftar sofralarına lezzet katacak.

Tüm aileyi bir araya toplayan ve dostları bir araya getiren iftar sofralarınıza; Egemden eşsiz lezzeti ile eşlik edecek. Zengin zeytinyağı portföyü ile Ege’nin lezzetini sofralara taşıyan Egemden, doğal yöntemlerle elde edilen ürünleriyle Ramazan ayında da sağlık ve lezzeti bir arada sunacak. Tercihini sağlıklı ve hafif lezzetlerden yana kullananlar Egemden ile hazırladığı salatalar, tadına doyulmayan zeytinyağlı yemekler ve birbirinden leziz mezeler ile iftar akşamlarını unutulmaz bir lezzet şölenine dönüştürecekler.

Geleneksel ramazan sofralarınızı zeytinyağlı lezzetler ile taçlandırın

Ege zeytinlerinin kendine has yoğun kokusunu seven gurme damaklar için şişelenen Egemden Natürel Sızma Yoğun Lezzet, zeytinyağında yumuşak tat tercih edenlerin mutfaklarındaki yerini alan Egemden Natürel Sızma Yumuşak Lezzet, zeytinyağının en yalın halini sevenlerin vazgeçilmez lezzeti olan Egemden Natürel Sızma Yalın Lezzet ve sahip olduğu denge ile kullanıldığı yemeklerin tadını bastırmayan Egemden Riviera serileri, Ramazan ayının her gününe ayrı bir tat katacak.

Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123
İstanbul TR, 34746 Ataşehir/İstanbul
T: +(90) 216 578 68 00
F: +(90) 216 573 66 34
0850 622 39 36
savolainfo@savola.com
Harita için tıklayınız
YUKARI