Ege’nin bereketli topraklarından sofranıza eşsiz bir lezzet

“EGEMDEN”

30 yıl önce lezzet yolcuğuna Ayvalık’ta başlayan ve Türkiye’nin en sevilen lider sıvıyağ markası Yudum, hikâyesine 2017’de hayata geçirdiği doğduğu toprakların bereketini, ruhunu, lezzetini yansıtan Egemden zeytinyağı ile devam ediyor.

Ayvalık ve çevresi olarak bilinen Körfez bölgesi Ege’de yetiştirilen zeytinlerden elde edilen yağlar, kıvamı, kokusu ve eşsiz lezzetiyle Ege aşıklarını özledikleri lezzetle buluşturuyor. Ege’nin zeytinyağındaki dünya çapındaki performansını sergileyen Egemden, özenle toplanan zeytinlerin Ayvalık’taki fabrikada incelikle işlenmesiyle mutfaklardaki yerini alıyor.

Zeytinyağı Meraklıları için Egemden Gurme Lezzetler Serisi Zeytinyağından daha gurme tatlar arayanlara özel olarak üretilen “Egemden Gurme Lezzetler”; Erken Hasat, Organik ve Soğuk Sıkım çeşitleri ile sofraları lezzetlendiriyor.

İlk Hasat’la Gelen Lezzet
Ekim-Kasım döneminde toplanılan Ege’nin ilk hasat mahsulünden üretilen Egemden Erken Hasat, tadı ve kokusuyla yüksek kalitede zeytinyağının en aromatik halini sofralarınıza taşıyor. Zengin meyvemsi lezzeti ile iştah kabartan erken hasat zeytinyağı, yoğun aromatik zeytinyağını tercih eden gurme damaklar için şişelenmiştir.

Soğuk lezzet sevenlere özel
Özenle toplanan Ege zeytinlerinin, 27 derecenin altında soğuk su kullanarak sıkılması sonucunda ortaya çıkan yoğun meyvemsiliği ve kokusu ile Egemden Soğuk Sıkım benzersiz bir zeytinyağı deneyimi sunuyor.

Sofralara taşınan organik lezzet
Ege zeytinlerinin sanayi bölgesinden uzakta, kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan üretilmesiyle sofraları lezzetlendiren Egemden Organik Sızma, zeytinyağı lezzetini en doğal haliyle sunuyor. Bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evrelerde uluslararası gözetim kuruluşu Ecocert tarafından denetlenen Egemden Organik Sızma mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123
İstanbul TR, 34746 Ataşehir/İstanbul
T: +(90) 216 578 68 00
F: +(90) 216 573 66 34
0850 622 39 36
savolainfo@savola.com
Harita için tıklayınız
YUKARI